Etykiety

piątek, 25 maja 2012

Początek....

Zakupów dokonałam i melduję, że zaczęłam.

Pierwszy czajniczek

     Trochę się wystraszyłam, jak zaczęłam przyglądać się tempu pracy koleżanek z poszczególnych RR. Dzisiaj mój pierwszy czajniczek. 
   Nie wyskakuję przed szereg, ale z powodu moich wakacji postarałam się zrobić go szybciej...zresztą trudno się zatrzymać, gdy już się zacznie i w dodatku zaczęło mi się to podobać. Wyszywało mi się bardzo sympatycznie, bo taki śmieszny, kolorowy i energetyczny wzór. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie Agnell

czwartek, 24 maja 2012

Zakupy

U mnie pierwsze zakupy poczynione. W przyszłym tygodniu zamówię resztę mulinek, bo najpierw muszę zrobić przegląd kartonika gdzie siedzą moje wcześniejsze zakupy. Teraz zaprezentuje jedynie Pierwsze potrzebne rzeczy do przygotowania kanwy. Potem będzie jeszcze dużo czasu na wyszycie wzorka.

Biorę udział w jednym jedynie RRku i mam nadzieję, że podołam czasowo. Podziwiam już początki uczestniczek innych grup,które już ochoczo rozpoczęły pracę nad obrazkami.
Tu zamieszczam pierwszy post i będę możliwie na bieżąco informować o postępach- wysyłkach. Reszta wrażeń i przeżyć na moim blogu tworzycha.blox.pl również będzie się pojawiać.

Tami - informacja !!!

Witam serdecznie, kochane mam prośbę do dziewczyn, które będą do mnie wysyłać pierwszy obrazek. Cały lipiec jestem poza domem na wakacjach w Polsce, bardzo proszę o wyjątkowe podesłanie pierwszego obrazka na mój polski adres. Adres podesłałam do zainteresowanych, proszę tylko o informację czy dotarł.
Pozdrawiam Was gorąco :)

wtorek, 22 maja 2012

Witam

Mam pytanie apropo RR 7 cza tą różową torebkę leżącą na dole haftuję z pierwszym obrazkiem czy robi to następna osoba??