Etykiety

piątek, 10 sierpnia 2012

Dotarły.

Wczoraj  dotarły do mnie kanwy z rr6, które wysłała Pelasia.
pozdrawiam

OD CARONY

Dziewczyny wczoraj dostalam wiadomosc od Carony.Pozwolila na zacytowanie jej emaila,ktorego do mnie wyslala.
Oto jego tresc
"
Witaj Aniu,

Przeproś ode mnie wszystkie dziewczyny za moją nieobecność. Wycofuję się z dotychczasowych planów, gdyż ze względu na chorobę mojego taty i czekającą go wielomiesięczną rehabilitację nie jestem w stanie zajmować się niczym innym poza nim. Ponieważ był do tej pory głównym żywicielem rodziny, większość obowiązków spadła na mnie. Od czerwca żyję tylko jego zdrowiem, piętrzącymi się rachunkami i szpitalami, stąd utrudniony kontakt. Twoja kanwa poleci jutro priorytetem na Twój adres, żadnych innych kanw nigdy nie dostałam, u mnie na poczcie również nie leżą, więc musiały wrócić do dziewczyn.Bardzo Was wszystkie przepraszam za zamieszanie i mam nadzieję, że zabawa po tych trudnościach będzie już tylko przyjemnością. Jeśli chcesz, możesz użyć treści tego maila do wytłumaczenia sytuacji, nie mam nic przeciwko.Pozdrawiam, Ola."

Teraz juz wiemy jaka jest przyczyna.Jest mi bardzo przykro,ze Ola znalazla sie w takiej sytuacji i wiem ,ze na pewno sobie poradzi.

Otrzymałam

Dzisiaj otrzymałam dwie kanwy z RR 9 Edyty oraz Judyty... Judytko dziękuję za umilacze... Prawdopodobnie kanwy w poniedziałek polecą dalej...:-)

WYSLANA

Do Judysi dzisiaj wyslalam kanwe Tiny z RR-4.

czwartek, 9 sierpnia 2012

Otrzymałam

    Dziś potarła do mnie kanwa Marzeny w ramach ciasteczkowego RR. W niedzielę zabieram się za robótkę.

poniedziałek, 6 sierpnia 2012

niedziela, 5 sierpnia 2012