Etykiety

sobota, 15 września 2012

Tańczące ciacho

Tańczące ciacho pojawiło się na kanwie Miki.


W dalszą drogę do Tami wyruszy w poniedziałek.

Wróciła

Moja kanwa z RR nr 6 wysłana już dawno temu do Agnety, wróciła z powrotem do mnie cała i zdrowa. Bardzo się cieszę z tego powodu. W poniedziałek wyślę ją do Aurelii.

piątek, 14 września 2012

Już otrzymałam...

dwie kanwy od Judyty z RR nr 8. Więc są już u mnie.

Judyto bardzo dziękuję za słodycze :) uwielbiam czekoladę, tego typu kawki i .pewnie.. landrynki ..niam niam :)


:)

Dziś wyszliśmy z szpitala i kanwe Pelasi z rr nr 8 udało mi się już wysłać więc po niedzieli powinna dotrzeć do pani Beatki :)

RR 8

Witam dzisiaj odebrałam kanwę Imawe ,którą wysłała Ania...

Do EDI

Witam tydzień temu tj w piątek wysłałam dwie kanwy do Edi nie mam potwierdzenia czy kanwy dotarły bezpiecznie na miejsce. Czekam na wiadomość  . Pozdrawiam

czwartek, 13 września 2012

RR3-kanwa Marzenki

Dzisiaj dotarła do mnie kanwa Marzenki.Postaram się jak najszybciej iksiki na niej postawić:)Aniu ślicznie Ci za te dodatki dziękuję!

RR-ki

Witajcie i wybaczcie za przestoje ale jakoś ostatnio tyle mam na głowie, że nie wiem w co ręce wsadzić:( Mąż na urlopie więc postanowiliśmy dokończyć remont, do tego urodziny Julki, latanie za resztą książek do szkoły i do tego okropne choróbsko które mnie dopadło;) No ale koniec tych smętów powstał kolejny obrazek na kanwie kgosi (w zeszłym tygodniu razem z kanwą Agnieszki poleciał w świat):


I buciki na kanwie pelasi:wtorek, 11 września 2012

poniedziałek, 10 września 2012

RR 8

Przepraszam bardzo ale z wysłaniem kanwy IMAWE i PELASI muszę troszkę poczekać ( mimo,że są już wyszyte obrazeczki), ale od wczoraj rana jestem z synkiem w szpitalu i nie wiadomo kiedy wyjdziemy.