Etykiety

czwartek, 21 czerwca 2012

O zaplanowanym wyjeździe

Przyszło mi do głowy, aby napisać Wam (mowa o RR-owiczkach biorących udział w RR nr 9), że od 14 do 25 lipca będę na mniej lub bardziej zasłużonym urlopie.

I stąd moja prośba do Edi, która ma wysłać do mnie kanwę - jeśli możesz wyślij ją do mnie nie później niż 7 lipca (wtedy zdążę ją jeszcze odebrać z poczty) lub najwcześniej 25 lipca (wtedy spokojnie odbiorę ją po powrocie). Czekam na Twoją 'szmatkę" z utęsknieniem, bo jakiś przestój RR-owy mi się zrobił i moje łapki chętnie wyszyłby śliczny kapelusik ;-)

Pozdrawiam serdecznie!

3 komentarze:

 1. Witam pisze bo to ja mam wysłać do edi kanwę ale z kolei ona jest teraz na urlopie i mam jej wysłać kanwę po 1 lipca a będą to w sumie trzy kanwy(beatki,ani i moja).Pozdrawiam Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wiadomość. w takim razie uzbroję się w cierpliwość i poczekam spokojnie na wyszywanki. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Atramk nie udało mi się wysłać paczki przed wyjazdem, choć udało mi się spakować haha ale przed wyjazdem miałam tyle na głowie ;/ także jak wrócę pośle ją do Ciebie.
  Ewa wow to będę miała mega przesyłkę :) jakby coś do mnie w piątek można już słać kanwy :) bo w sobotę wracam więc dojdą do mnie w poniedziałek maks we wtorek :) tzn jeśli Ewa masz zrobione już :) tak jakby coś :)

  Pozdrawiam Was cieplutko z deszczowego Świnoujścia :)

  OdpowiedzUsuń