Etykiety

środa, 4 lipca 2012

Uwaga GRYZĘ :)

Doszły do mnie wczoraj 3 kanwy, trochę może się pospiesze i być może później będę tego żałować, ale muszę to napisać. Później najwyżej zgonie to na PMS. Wybaczcie.
Po 1. Dziewczyny dlaczego nie zabezpieczacie swoich kanw?
Szkoda, by kanwy wróciły do Was takie postrzępione. Niestety przy robótkowaniu wysyłce, te kanwy jednak tracą trochę nitek i wychodzi na to, że przychodzi do nas kanwa (te nie zabezpieczone po bokach) postrzępiona cała. To raz :)
Po 2. Aniu   przeczytałam Twój zeszycik i postaram się haftować tą drugą stroną, choć od razu mówię NIE POTRAFIĘ HAFTOWAĆ TWOIM SPOSOBEM (tzn w drugą stronę). Co do Twoich pkt w zeszyciku, nie wiem Ewuś czytałaś prośby Ani? Ewa teraz zauważyłam, że u Ciebie też w drugą strone krzyżyki ALE MAM WYZWANIE...juz 4 razy musiałam od nowa robić haha będzie ciekawie. Choć Wam dziewczyny chyba też będzie się tak hefcić na mojej kanwie MOJĄ STRONĄ :)
Po 3. Fajnie by było na przyszłość by kanwy dziewczyny bierące udział w RRach PODPISYWAŁY wystarczy nick przecież napisać w dolnej części czy gdziekolwiek na kanwie, by przy np nawale kanw nie zamienić gdzieś ich przez przypadek. Co może się zdarzyć niestety, gdy kanwy nie mają żadnego podpisu.
Ja wiem, że po to są zeszyty itd, ale jeśli przychodzi do mnie 3 kanwy, szykuje sobie je na jedno posiedzenie popołudniowe, jak dziecie śpi, wyciągam wszystkie kanwy i haftuje, więc jednak można się pomylić prawda?

Po 4. Dziewczyny nie piszę tego złośliwie i wiem, że niektóre z Was moga brać udział w zabawie RRowej po raz pierwszy, ale myśle, że to nie ma żadnego znaczenia,  warto spytać jeśli się czegoś nie wie. Sama męczyłam Milenke przy pierwszym moim RR, ale wolałam spytać niż zrobić coś "źle".
Po 5. Sukienusia na kanwie Beatki już gotowa.

Po 6. Atramk wysłałam niestety dopiero dziś przesyłkę, za co przepraszam, wcześniej nie dałam rady.
Jeśli uda mi się się do 7 zrobić wszystkie 3 kanwy które u mnie są obecnie czyli:
- kanwa EWY
-kanwa Beaty
- kanwa Ani

To by było na tyle.

Pozdrawiam serdecznie :)


5 komentarzy:

 1. Masz rację Edi...Ja z góry przepraszam zapomniałam podpisać swojej kanwy...Piękna ta sukienusia :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do podpisywania kanw... ja biore udzialw RR po raw pierwszym ale, skora każda z nas podpisuje sie nikiem przy obrazum to przeciez widać,do kogo nalezy kanwa, wystarczy spojrzeć na pierwszy obrazek. Przynajmniej tak mi sie wydaje. POzdrawiam Agnell

  OdpowiedzUsuń
 4. Agnell, Edi chodzilo o kanwy,ktore wcale sa nie podpisane,nawet przy pierwszym obrazku...i nie dziwie sie Edi ,bo faktycznie mozna sie wtedy pogubic jesli jest ich wiecej...

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie sobie przypomniałam, że nie podpisałam się na pierwszym obrazku na swojej kanwie. A przecież ZAWSZE to robię... to nie jest mój pierwszy RR. Ech, mam nadzieję, że kanwa nie zaginie i nikt jej nie pomyli :(

  OdpowiedzUsuń