Etykiety

piątek, 26 października 2012

Pytanie RR5

Mam pytanie, kiedy dotrze do mnie kolejna kanwa z RR nr 5 , jak do tej pory wyhaftowałam 2 obrazki, więc chyba kolejna kanwa już powinna być u mnie , albo ja coś pokręciłam. Proszę o informację.

3 komentarze:

 1. Myślę, że jeśli wyhaftowałaś 2 obrazki to nie jest źle. Ja dopiero dostałam pierwszą przesyłkę w tym RR.
  Na każdy obrazek mamy wg początkowych reguł 2 m-ce, więc do końca listopada powinnyśmy kończyć 3. obrazek

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj dziewczynki ja tez tęsknię podobnie jak Tami wyszyłam swoja kanwę z pierwszym obrazkiem i jedna kanwę z obrazkiem drugim nie pamiętam od kogo bo było to daaaaaawno temu. To niewiarygodne ale każdy z tych obrazków wyszywałam nie więcej niż dwa dni więc ????Co się dzieje.Ja wiem że macie dużo więcej czasu na wyszycie każdego z obrazków ale na lITOŚĆ BOSKĄ bez jaj.Skoro ja początkująca w RRowym świecie dałam radę w dwa dni to Wy chyba w góra dwa tygodnie powinnyście się z tym uporać(zakładając jeszcze że macie inne RR-y? Czy się mylę.Pozdrawiam Was serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. No jakby odzewu brak niestety :( dziewczyny po prostu wystarczy napisać, że będzie później, różnie w życiu bywa i ja to rozumiem, sama wysłałam później swoją kanwę z pierwszym obrazkiem, ale po prostu napiszcie żebym wiedziałam na czym stoję, jak widać nie tylko ja czekam na wiadomość

  OdpowiedzUsuń