Etykiety

czwartek, 9 stycznia 2014

Witam

Tak sobie wyliczyłam i chyba ostatni mój wpis...
we środę wysłałam rr-ki 3 (tylko nie zapisałam sobie czyje kanwy ale powinny już dojść do Anii2111

brak niestety całości ;(
oraz kanwa Anii


Dzisiaj poleci w świat kanwa Hani z rr 6, tutaj miałam mały problem, w sumie to ja nie wiem jak to idzie. Ja dostałam już swoją kanwę a wydaje mi się, a nawet jestem pewna, że nie wyszyłam wszystkich obrazków, więc wyszyłam taki oto:

a całość wygląda tak:

Pozdrawiam gorąco.
8 komentarzy:

 1. A dlaczego u Hani jest tak mało obrazków wyszytych? Przecież każdy już ma swoją kanwę w domku.
  Dziwne to trochę.

  OdpowiedzUsuń
 2. No dla mnie też jest to bardzo dziwne, mało tego na Hani kanwie są dwa obrazki wyszyte przez nią samą. Jak dostałam przesyłkę z jej kanwą to informowałam o tym.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hania dołączyła do nas trochę pózniej i z przyczyn trochę od niej zależnych,jej kanwa powędrowała nieco pózniej i dlatego wydaje mi się,że stąd to opóznienie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No szczerze mówiąc to się troszkę wkurzyłam teraz .Przedwysłaniem mojej kanwy dowiedziałam się ,że muszę wyszyć dwa obrazki. Więc tak zrobiłam. Kanwę wysłałam około wrzesnia -pażdziernika tamtego roku . I doszedł tylko 1 wzorek ????????????? Bardzo nie rozumiem .Jest mi troszke przykro z tego powodu bo albo ktoś ją dłuuuugo przetrzymał albo coś jest nie tak. Dziwne jest tez to ,że kanwę tą posłałam do Aurelii więc dlaczego Marzena wyszywała na niej widac zaraz po mnie ????????????? Aniu proszę cię sprawdz to bo może ja czegoś nie rozumiem . U mnie na dzień dzisiejszy nie ma żadnej kanwy . Pozdrawiam was dziewczyny .

   Usuń
  2. SPRAWDZIŁAM I KANWĘ WYSŁAŁAM PONAD PÓŁ ROKU TEMU
   http://zabawywraundrobins.blogspot.com/2013/06/troche-sie-nazbierao.html
   TAK SIĘ ZASTANAWIAM ŻE JAK TAKI PROSTY SZYBKI WZÓR JEDEN Z OSTATNICH NA TEJ KANWIE BO (5) WYSZYWANY BYŁ PONAD PÓŁ ROKU TO CZY TE WIEKSZE BĘDĄ PO ROK????NO MOZE ZE 3 LATA ZEJDZIE . pRZEPRASZAM ALE ZEŻLIŁAM SIĘ TROSZKĘ .

   Usuń
 4. Najgorsze, że ja już nie mam tego wzoru. Ktoś będzie mnie musiał poratować, jak kanwa zawita do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. i minęło kolejne pół roku i jak tam kto ma moją kanwę ??????? mam nadzieję ,że ktoś ma :)

  OdpowiedzUsuń